23
Lap

0
46506082_1980909432031733_3841185665962213376_o

Saugaus eismo renginiai Gabijos gimnazijoje

Priešpaskutinė lapkričio savaitė mūsų mokykloje buvo skirta atkreipti dėmesį į saugų eismą kelyje. Kadangi vakarai ilgėja, o matomumas darosi vis sunkesnis, svarbu būti matomiems. Būtent dėl šios priežasties lapkričio 21 d. Mokinių taryba organizavo kasmetinę akciją ,,Būk matomas“. Ši akcija skirta atkreipti dėmesį į atšvaitų svarbą tamsiuoju paros metu. Mokyklos bendruomenės narius ryte pasitiko Mokinių tarybos atstovai  ir 6-ojo policijos komisariato pareigūnės., dalindamos atšvaitus. Mokinių tarybos nariai, skatindami segėti atšvaitus, dalino saldainius ir gyrė tuos, kurie juos turi.

Lapkričio 23 d. vyko saugaus eismo viktorina ,,Esu matomas”. Ilgosios pertraukos metu  viktorinoje dalyvavo pradinių ketvirtų klasių moksleiviai. Jiems buvo paruošti klausimai apie saugų eismą kelyje  bei atšvaitų būtinybę tamsiuoju paros metu. 6-ojo policijos komisariato pareigūnės padėjo Mokinių tarybos nariams paruošti klausimus bei prizus  dalyviams. Visos ketvirtokų komandos aktyviai dalyvavo viktorinoje ir puikiai pasirodė. Pirmą vietą laimėjo ,,Matomi berniukai” iš 4 c klasės.  Renginį vedė Mokinių tarybos pirmininkas Adomas Naujikas ir komunikacinės grupės pavaduotoja Kotryna Pridotkaitė.  Policijos pareigūnės buvo sugalvojusios ir savo užduotį: komandų nariams reikėjo sudėlioti kelio ženklų dėlionę. Komandų darbus vertino Laura Kriūkaitė, Gabija Bliūdžiūtė ir Vakarė Jonaitytė.

Galime pasidžiaugti, kad mūsų mokyklos mokiniai nešioja atšvaitus tinkamose vietose, saugiai elgiasi kelyje ir žino saugaus eismo taisykles. Labai dėkojame 6-ojo policijos komisariato pareigūnėms už bendradarbiavimą, moksleiviams, dalyvavusiems viktorinoje,  bei visiems  mokiniams ir  mokytojams, kurie segi atšvaitus ir rūpinasi savo ir kitų saugumu.